Sklep internetowy AirSus udostępnia następujące sposoby płatności za zamówienie towaru:

Płatność elektroniczna przed odbiorem zamówionego towaru-przelew bankowy (płatność z góry).

Płatność za pośrednictwem serwisu bankowego wszystkich banków, na podane konto.

Płatność elektroniczna przed odbiorem zamówionego towaru (płatność z góry).

Płatność za pośrednictwem serwisu płatności internetowych PayPal. Serwis PayPal umożliwia realizację płatności za pomocą karty kredytowej lub szybkiego przelewu internetowego. Decydując się na tę opcję płatności, automatycznie zostaniesz przekierowany do systemu PayPal.pl

Realizując płatność za pomocą przelewu internetowego, po wybraniu swojego banku, należy zalogować się za pomocą danych dostępowych do bankowości internetowej oraz potwierdzić płatność.

Możesz zrealizować płatność przy użyciu karty kredytowej w systemie VISA visa jak i MASTER CARD master  . W celu dokonania płatności przy użyciu karty kredytowej należy podać wymagane informacje o karcie oraz posiadaczu karty oraz autoryzować transakcję kodem CVV lub CVC.

Serwis PayPal posiada Certyfikat Wiarygodności Biznesowej oraz opiera się na szyfrowaniu SSL, gwarantując wysoki poziom bezpieczeństwa zawieranych transakcji.

                                                                   Płatność przy odbiorze pobranie


Wybierając formę płatności przy odbiorze, za zamówione towary zapłacisz gotówką kurierowi przy odbiorze przesyłki lub, w przypadku odbioru zamówionego towaru z Paczkomatu InPost, za swoje zakupy zapłacisz przez otrzymany link do płatności (e-transfer) albo kartą płatniczą (Visa visa, Visa Electron Visa Ellectron, MasterCard master, Maestro Maestro)  w Paczkomacie InPost.